kolmapäev, 25. august 2010

Vaata Marguse postitust.

Suur puhastus enne kooliaega!!!

Tulime kella 9.00 kooli. Siin ootas meid ülla ülla üllatus. Üllatus oli see, etkui siia jõudsime, anti meile lapid kätte ja kohe aknaid küürima. Mõtlesime siin seitsmekesi, et paneme raha kokku ja ostame puidu lakki.
Puidu lakiga me lakime muidugi põrandat. Siis koolimajas viisime oma klassist kõik toolid ja lauad välja koridori.meie klassi põrand tuleb väga läikiv, et selle peale ei saa asutudagi. Seda põrandat ei saa vaadata ka kohe põlevad silmad ära:).
Täna me jagame õpikud ja töövihikud igale õpilasele kätte. Muidugi me jagame neile õpikud ja töövihikud kätte, kes siin on ,sest teistele ei saa jagada ega me teistele taksoga neid järgi saada. Siis me jagame cd oma tegemistest 4-kl-is. Seal võib päris lahedaid pilte olla, sest me teeme alati oma klassis lahedaid asju ja alati on täis lahedaid asju ja lõbusat näitlemist!!!
Meie tubli õp.jaana mõtleb alati kõike lahedat välja. Tänu temale oleme me alati igasugu lahedaid asju teinud saanud näidelda erinevates kohtates. Oleme käinud ka Lõuna-Eestis Pokumaal. See oli kõige lahedam klassi ekskursioon.

Nii kirjutas Margus oma blogisse, Peep aitas teda ka (kommisöömisega:)

Ma olen väga õnnelik õpetaja, sest meie klassi õpilased on NII LAHEDAD ja ABIVALMID ja TOREDAD.

Aitäh, teile!

Kommentaare ei ole: