Esmaspäev, 4. juuni 2007

ZOO ZOO ZOO

Viimasel ühisel koolipäeval otsustasime sõita rongiga Tallinna loomaaeda. Päev algas õige vara, kõik reisilised said kokku Rakvere raudteejaamas kell 8.18. Birgit, Julia, Margus, Erki ja Reelika hoidsid õpetaja seelikusabast kinni; Peep oli koos oma ema ning õe Piiaga, Kaisa tuli koos ema, õe Karmeni ja vend Kerdiga, Katrin sõitis oma toreda tädiga ning Kerstil oli kaasas kohe mitu toredat pereliiget, Ketlin oma ema Kristaga. Kuna kõikidel lastel polnud õpilaspiletit kaasas, tuli "kokku panna" mitu nn. "rongisõiduperekonda". Tallinnas liikusime loomaaeda juba väiksemates koosseisudes. Minuga koos sõitsid loomaaeda Erki, Julia, Birgit, Reelika ja Margus - esimest korda sai iga laps ka ise oma piletit augustada. Rääkisime ka miks seda teha tuleb.... Uku ja Eugen olid meile ka juba vastu tulnud (minu pisike üllatus:)Loomaaias oli oodatult palju külastajaid, kuid meile siiski ka ruumi:)
Alustasime lasteetendusega raamatukogutelgis ning suundusime sealt edasi kosutavale jäätisetuurile (märgin kohe ära, et jäätise- ja suhkruvatiringe sai kokkuvõttes päris suur arv... aga mõnikord ju võib endale ka seda lubada).
Enne kohtumist A. Turovskiga otsisime Leod ja Fredi!
Turovski rääkis kaslastest ja nende omapäradest. Oli väga huvitav. Olgugi , et koolikotid jõudsid mitmetesse kohtadesse maha ununeda, tuul õhupallide järele jooksma pani ning rahakott ootamatult jäätiseostmise ära lõpetas... oli meil ülitore päev!
Kojusõit oli meenutusterohke ja kokkuvõtlik. Õhtul kell 9 olid lapsed oma kodudes ja emmedele-issidele toredast päevast pajatamas.
Aitäh, armsad lapsed ja teie toredad vanemad, kes meile nii enne sõitu, sõidu ajal kui ka pärast reisipäeva toeks olid.

Kommentaare ei ole: