teisipäev, 13. mai 2008

Pildikesi möödunud päevadest







KEVADPIDU

Täna õhtul on meie koolis suur kontsert. Kõik on oodatud! Kõik esinevad! KOHTUMISENI kell 19.00.

laupäev, 10. mai 2008

KODULINN RAKVERE

Tere hommikust, armsad sõbrad. Oleme oma reisiga ajas jõunud reedesesse päeva. Tänast hommikut alustame seiklustega ekoolis (kus iga laps loeb ja uurib oma matemaatikatasemetöö kohta käivaid küsimusi ja ettepanekuid), ajaveebis ( et vaadata ilusaid pilte emadepäevameisterdustest) ja miksikeses (sest natuke pranglimist on alati hea:). Ka kuues klass on meiega koos arvutiklassis, saime ühiselt hästi hakkama.
Teine tund ehk siis teine peatus täna hommikul on matemaatika lisaülesannete abil kellatundmise maailma (oioioioi , lapsed KELL PEAB SELGEKS SAAMA!!! Kahjuks on nii mõnigi laps , kes ei oska kella järgi aega öelda ega arvutada mida kell näitab nt. 25 minuti pärast...).
Juba 9.30 kutsub meid söökla ja imeilus pudruhommik. Piima-riisi puder maitseb kõigile, sest sealt ei puudunud ka moos!
Järgmine peatus on Rakvere bussijaam, sinnajõudmiseks peame: pakkima koolikotti lisaülesannete vihiku, ruudulise vihiku vigade parandusteks ja harjutuste vihiku jutukirjutamiseks; sammuma hanereas Uhtna bussipeatusesse - külainimesed ikka kiikasid meie poole päris ohtrasti ja muigasid õpetaja Jaana "pardimamma seisust" ja siis sõitma liinibussiga Lääne-Virumaa keskusesse. Rakveres ootab meid jahedavõitu kevadhommik, üksikute, kuid järjepidevate vihmapiiskadega.
Järgmise peatuse eel saavad reisijuhi ülesanded endale aga BIRGIT ja ERKI. Nüüd on nende kord näidata, mida olid kodus ette valmistanud. Birgit ja Erki juhatavad meid otse KESKVÄLJAKULE. Seal ka esimene vahepeatus. Õpetaja lippas korraks Kalevi kommipoodi... sest.... no sest , et see oli seal lähedal... ja kommide vastu polnud mitte kellelgi kõige vähemat.... Keskväljaku ja turuplatsi peatus on mõnus, vihma eest kaitseb meid kollane kuplike.
Kui kommid said söödud, asume oma reisiga teele Rakvere teatri poole. Vahepeatuse teeme õigeusu kiriku juures, kuhu meelitasid meid sibulakuplid ja viltuesed ristid. Käime ka kirikus sees. Paljud lasped tunnistasid, et nad pole seal varem käinudki. Oli väga huvitav, kuid hirmutav ka, sest paljusid asju, mida näha oli, ei osanud õpetaja ka selgitada. Siin palve vanematele: minge koos lapsega sinna kirikusse, lihtsalt kui turist, sest see on ilus ja põnev.
Väike hüpe Tallinna tänavatpidi edasi ja olimegi järgmises peatuspaigas: RAKVERE MÕISA, MÕISAPARGi ja TEATRI juures. Siinkohal on KATRINIL ja JULIAL võimalus meile särada ja kodutöö ette kanda. Kahjuks oli Julia eelmisel päeval haigestunud ja teda ei olnud täna meiega. Katrin räägib aga särasilmil mõisast ja näitab kuidas verandal valssi tantsitakse. Mõisapargis anname partidele süüa ja teeme fotosessiooni sillakesel. Reisi loomuliku jätkuna on peatus mänguväljakul. See on uhke ja ilus mänguväljak, saab tudi ka mängida.
Meie reis peab aga jätkuma. Jätame mängumaja ja kiikidega hüvasti ning suundume VALLIMÄELE, ORDULINNUSESSE ja TARVASE juurde. REGINA on valmistunud rääkima ordulinnusest. Regina saab hästi hakkama. Linnus oli ka avatud ja meil lubati korraks sisse kiigata. Paljud lastest olid siin juba varem käinud, kõik veel mitte. Võibolla tuleme siia veel tagasi, sest jutud ja mälestused piinakambrist ja põrgust olid huvitavad.
Tarvase juures teeme väikese pikniku ja kuulame KETLINI ettekannet. Ketlini juttu on väga hea kuulata, ta oli nagu päris giid.
Järgmine peatus on Kreutzwaldi mälestusmärgi juures. Kas sa tead, mis raamat "viru laulikuks" kutsutud mehel käes oli? Aga meie teame nüüd!
Pika käimise järel oleme tagasi PIKAL tänaval. Nüüd on KERSTI kord meile turistidele imeilusat Rakveret tutvustada. Seekord on aga turistid ise usinad küsima ja vastama ning Kersti ülesandeks jääb noogutada. Kersti kontrollib meie teadmisi:).
PEEP palub järgmiseks teha väike peatus KOLMAINU ehk MIHKLI KIRIKU juures. Seekord on vihmane ilm ja kotis lahti länud joogipudel kulutanud ära Peebu spikrilehe - õnneks on kiriku juures ka infostend, kust saame infot lisaks lugeda.
Väikese jäätisepeatuse järel viib reis meid VABADUSSÕJAS LANGENUTELE PÜSTITATUD ausamba juurde ja sealt edasi PAULUSE KIRIKUSSE. Pauluse kirikust on väga hea ja põhjalik ülevaade meie giid CAROLIL. Carol saab samuti väga hästi hakkama. Pauluse kirik on väga huvitav, sest esiteks pole kirikul torni ja teiseks asub hoones pühakoja asemel hoopis spordisaal. Kiikame ka spordisaali sisse, parasjagu toimus tennise trenn.
Oleme kogu reis vältel juba uurinud erinevaid lippe, mis linnas väljas olid ja rääkinud EUROOPA PÄEVAST. Nüüd oni kell saanud 14.00 ja oli õige aeg minna spordihoonesse messile. Teeme Kristiina Ojulandiga ühispildi ja asume teele batuudi poole. Tunnike messimöllus möödub kiiresti.
Meie tänane ühine reis on lõpule jõudmas. Päevamuljeid lähme jagama PIHLAKA kohvikusse. Uskuge, õpetajal ja arvatavasti ka lastel enestel on uhke tunne tellida puuviljasalatit, jäätist ja lemmikjooki ning istuda JUST MEILE RESERVEERITUD laua taha.
Kohviku vahetusläheduses asub aga uus veekeskus, spa ja hotell AQUA. MARGUS on sellest toredast hoonest palju välja uurinud ja jagab nüüd meeleldi oma teadmisi ka meiega. Margus on väga hea reisijuht, ta juhatas meid ka majja sisse. Oi, kui ilus ta veel seest on!!!
Euroopa päevale Rakverre on tulnud ka meie kooli 1, 3, 4 klassi õpilased. Nendega saame taas kokku spordihoones.
Viimane väljasõit algab koolibussiga Rakverest ja lõppeb iga lapse jaoks kõige kallimas paigas - TEMA OMA KODUS.
Minul oli väga tore päev. Väsitav oli see päev ka, kuid eelkõige HUVITAV JA ILUS. Aitäh kõigile, kes kaasa lõid.

teisipäev, 29. aprill 2008

TÄPILINE UJUMISKLEIT

Täna oli väga tore koolipäev. Esimeses tunnis rääkisime KESKKONNAKAITSEST. Selgeks sai see, et keerulise sõna taga peitub tegelikult see, et vett ei tohi ilma asjata joosta lasta, tuli tuleb toas ära kustustada, kui õues on valge ja prahti ei tohi maha visata. Lapsed rääkisid ka sellest, kuidas nende kodudes usinasti prügi sorteeritakse. Matemaatika tunnis kordasime korratabelit ja liitsime ning lahutasime 1000 piires. Tuli välja, et kõik lapsed veel kella hästi ei tunne - HARJUTA HOOLEGA.
Eesti keele tunnis lugesime isekirjutatud jutukesi oma emast.
Pärast sööki läksime Vinni ujumiskursustele. Täna oli meie esimene tund. Väga tahan kiita Katrinit, kes alguses natuke pelgas vette minna, kuid sai oma hirmust üle . Katrin proovis üha uuesti ja uuesti ning tunni lõpuks oli tal ka ujumine selge.
Päikselist pärastlõunat .

pühapäev, 13. aprill 2008

NB!

KOLMAPÄEVAL:
116.aprillil
toimub kell 9.00. VÄLJASÕIT RAKVERRE.

Osaleme päästeameti poolt korraldatud üritusel.

VÕTA KAASA: piletiraha 20 krooni, PUDELIGA JOOGIVETT.

REEDEL:

18.aprillil, kell 8.00 VÄLJASÕIT TARTUSSE. Osaleme õppepäeval SPORDIMUUSEUMIS ja külastame AURA veekeskust.

VÕTA KAASA: VEEPUDEL, VÕILEIVAD, ÕUN, piletiraha 70 krooni, taskuraha 30 krooni, ujumisriided, pesemisvahendid, KÄTERÄTT (PIKAJUUKSELISED ka PATSIKUMM).

kolmapäev, 9. aprill 2008

LINNUD ON LOOMAD, KELLEST ENAMUS SUUDAB LENNATA! Tere, ilusad linnukesed. Nii nad valmis said!!!





KELLEST ON JUTT?

Kuula ja vaata neid videosid. Kellest või millest on jutt? Kas sa arvasid ära? Meil oli väga vahva ja tegus lugemistund. Aitäh , lapsed.

esmaspäev, 31. märts 2008

ISEGI KASSID EI SAA TÄNA, 1. APRILLIL TEISITI

NALI NALJAKS

Nali on sündmus, jutt, pilt, olukord vms, mis ajab naerma, mis on naljakas, lõbus, koomiline; mentaalne stimulatsioon, mis piisava tugevuse korral kutsub esile naeru. Naljaks võib nimetada niihästi koomilise sündmuse, nähtuse, vms., talletust või edasiandmist sõnas, pildis või muul viisil kui ka neis peituvat koomilist iva. Naljal põhinevat meelelahutuse ja kommunikatsiooni vormi nimetatakse huumoriks.

neljapäev, 13. märts 2008

EMAKEELEPÄEVAKS

EMAKEELEPÄEVALE PÜHENDATUD

VIKTORIIN

1. KES ON SEE EESTI KIRJANIK, KELLE SÜNNIPÄEV ON KUULUTATUD EMAKEELEPÄEVAKS?

…………………………………………………………………………………………..

2. MILLISED JÄRGMISTEST KEELTEST EI OLE EESTI KEELE SUGULASED, TÕMBA NEILE JOON ALLA:

VENE, LIIVI, SOOME, LÄTI, ROOTSI, ISURI, VEPSA

3. MITU TÄHTE ON EESTI TÄHESTIKUS: …………………

NIMETA SULGHÄÄLIKUD: ……………………………………………………….

NIMETA TÄISHÄÄLIKUD: …………………………………………………………

NIMETA KAASHÄÄLIKUD: ………………………………………………………..

4. 19. SAJANDIL MÕTLES F.R. KREUTZWALD VÄLJA TÄIESTI UUE SÕNA – LENNUK . MIDA TA NIMETAS SELLE SÕNAGA?

…………………………………………………………………………………………..

5. KES ON MEIE KOOLIS KASUTATAVA AABITSA AUTORID?

…………………………………………………………………………………………..

6. KES ON KIRJUTANUD RAAMATU “PIPI PIKKSUKK”? MIS RAHVUSEST TA ON JA NIMETA VEEL TEMA KIRJUTATUD RAAMATUID.

…………………………………………………………………………………………..…………………………………………………………………………………………..…………………………………………………………………………………………..

7. SIIN ON PEIDUS ÜKS EESTI VANASÕNA, KIRJUTA SEE REALE:

SUUR SEES ON KARVA ILMAKOPPEL IGA JA SEAL VASIKAD ON

…………………………………………………………………………………………..

8. NIMETA 5 PRAEGU ILMUVAT LASTEAJAKIRJA

a) ………………………………………………………………………………………

b) ………………………………………………………………………………………

c) ………………………………………………………………………………………

d) ………………………………………………………………………………………

e) ………………………………………………………………………………………

9. NIMETA LASTERAAMATUID, MILLE PEALKIRJAS ON NUMBER.

…………………………………………………………………………………………..…………………………………………………………………………………………..…………………………………………………………………………………………..…………………………………………………………………………………………..…………………………………………………………………………………………..

10. MIS SEE ON?

a) KONTA, TUNNA, TUNNIPAUK, SÜRPRAIS - ………………………………...

b) LURR, ROKK, LÖGA, MÖGIN, AMPS - ………………………………...

c) TALLAD, TAMMELAUAD, SAHAD, TÜNNILAUAD - …………………………

NII, NÜÜD HARJUTAME EMAKEELEPÄEVAKS OMA ESINEMISKAVA...

LIHAVÕTTEPÜHAD VÕIVAD TULLA!

reede, 7. märts 2008

LÜHIDALT


Sarjas «Paula elu» on juttu Paulast, kellel on väike vend Patrik, ema ja isa, kass Kiti ka koer Pontu.
Selles raamatus siin räägitakse kuidas koolielu järgmisel päeval edasi läheb. Isa viib Paula hommikul kooli. Ja siis algavad tunnid. Tundide vahel on eesti keel. Vahetunnis võib juhtuda igasuguseid asju.

teisipäev, 4. märts 2008

MÄRTS ON KUI PIIGA

MÄRTS ON KUI PIIGA, KES KÄRE JA TUJUKAS:
ALLES TA LOMBIVEES LAEVUKEST UJUTAS,
PEA KOHAL TAEVAS, MIS PILVISELT HALL -
NÜÜD AGA UISUD ON JÄLLE TAL ALL!
OI SEDA MÄRTSI - KORD UJUB, KORD UISUTAB,
NÄIB, ET EI OSKAGI ELADA TUISUTA ...
SAMAS ON TAEVAS NII SINAVALT KÄRTS!
VÕTA VÕI JÄTA - EKS MÄRTS OLE MÄRTS!

(Leelo Tungal)

esmaspäev, 3. märts 2008

MÕTLE JA VASTA!








View this quiz on Quibblo
More quizzes on Quibblo
Quibblo

OLE SINA TERVE!

Tänasel ülekoolilisel kogunemisel jutustas 3. ja 4. klass meile,
kuidas OLLA JA JÄÄDA TERVEKS.
Mida uut said sina teada?
Kahjuks pole aga juba haigestununa palju muud valikut kui voodisse jääda, rohte süüa ja loota, et varsti tervis taas tuleb . Mina olen tõsises angiinis, juba reedest saadik.
Sellel koolinädalal tuleb sul teha koostööd asendusõpetajatega: Lyga , Margitiga, Kadriga, Sirjega ning võibolla veel kellegagi.... uuri e-koolist lähemalt!
SINU ÜLESANDEKS ON OLLA RÕÕMUS, UUDISHIMULIK ja TÄHELEPANELIK ÕPILANE! Näita, kuidas oskad sina TUNNIS JA VAHETUNNIS KÄITUDA, MIDA OSKAD JA TEAD!
Sa saad väga hästi hakkama!
Kohtumiseni.

Toredat pärastlõunat ja avastamisrohket uut koolinädalat!

reede, 29. veebruar 2008

MÕTLE...

Selle veerandi lõpuni on jäänud veel vaid kaks nädalat. Mida oled kolmandal veerandil õppinud? Milliseid raamtuid oled lugenud? Kuidas oled käitunud tunnis, vahetunnis? Kuidas on tehtud sinu kodutööd?
Ilusat ja kosutavat nädalavahetust,
kohtumiseni.

teisipäev, 19. veebruar 2008

LIIKUMINE ANNAB JÕUDU

MAASTIKUMÄNG

MILLINE ON EESTI KOOL 90 AASTA PÄRAST?

MEIE KLASSIÕHTU

Tänane imeilus päev algas inimeseõpetuse liitklassi tunniga. Tunni teemaks oli Eesti Vabariigi 90. juubel ja rahvussümbolid. Mõlema klassi õpilastel jäi kodus töövihikust natuke lõpetada. Jõudu tööle. Miksike.ee on hea koht õpitu harjutamiseks. Mine uuri, kuidas sinu tulemus kooli, maakonna ja koguni kogu riigi 2.klassi õpilastega võrreldes on. Alati on võimalik paremini teha!
Eesti keele tunnis jätkasime kalli kodumaa teemat - uurisime, kuidas heisatakse lippu. Kodus harjuta pala kindlasti hoolega lugema. Koduseks ülesandeks jäi vestelda vanemate inimestega ning küsida neilt ETV H 50 esitatud küsimusi. See saab kindlasti väga põnev kodune ajalootund olema.
Tunnis tegime ka kokkuvõtte kodustest töödest, kus tuli fantaseerida teemal: EESTI KOOL 90 AASTA PÄRAST. Sellest ka videolõik.
Matemaatika tunnis oli meil auväärt külaline Sõmeru vallast. Haridusnõunik jäi meie tunniga väga rahule. Talle meeldis, kui usinasti lapsed teisendamist harjutasid ja peast arvutasid. Koduseks tööks jäi sul alustatud töölehelt ülesanne lõpuni teha. Uuri kindlasti ka erinevaid miksikese ülesandeid.
Terve pärastlõuna käin meie klassis aga hoopis teistsugune tegevus kui tavaliselt....Klassis oli rohkesti maitsvaid suupisteid, mängis heatujuline muusika, kostus naeru, hõikeid, jutuvada ja suupillimängu.... MEIL OLI KLASSIÕHTU. Seekordsed peokorraldajad olid Carol ja Birgit. Loomulikult oli igal lapsel oma osa ja ülesanne, millega väga hästi hakkama saadi.
Võistkondlik maastikumäng kogu koolis oli aga mõnus vaheldus ja väga huvitav kõikidele lastele. Loomulikult oli meiega ka Margit. Aitäh talle.
Siin siis ka mõned pildid, videod meie peost.
Kosutavat pärastlõunat, kohtumiseni homme.

neljapäev, 31. jaanuar 2008

EDASI JÄNESTEPARV!

1. JÄNES HÜPPA,
ÄRA TOPPA!

2. JÄNES LÄHEB JA VÕIDAB,
KULD TALLE KOIDAB!

3. SUUSAL KELGUL SUUR ON HOOG,
JÄNES MEILE VÕIDU TOOB!

4. OLÜMPIAMÄNGUD VAHVAD
VÕITJAKS JÄNKURAHVAS!

5. JÄNES KIIRELT SÕIDA,
MEDALID KÕIK VÕIDA!

6. JÄNES HÜPPA KÕIGEST VÄEST,
EI SIIS VÕIT SUL PÄÄSE KÄEST!

7. JÄNES, KALLIS KULLAPAI,
ANNA MULLE PORKNA´ SAI!

8. LUND EI OLE, ILM ON KOLE,
LUMEJÄNESTEL ... VAHET POLE!

9. LUMEJÄNES HÜPPA,HÜPPA,
ÄRA SUURDE AUKU HÜPPA!

10. LUMEJÄNES ÄRA MAGA,
MUIDU OLED KÕIGE TAGA!


VAATA ÕPIKUST LK. 20 JUBA ÕPITUD LUULETUST, OLE VALMIS KA SEDA ESITAMA!
VÕTA KAASA JÄNKUKOSTÜÜM, REKVISIIDID!
KOHTUMISENI !
PEAJÄNES-JAANA

esmaspäev, 28. jaanuar 2008

MIKSIKESEGA NUPUKAMAKS!!!

Tänases arvutiõpetuse tunnis sai iga laps võimaluse uurida, mida huvitavat ja arendavat leidub MIKSIKE.EE - lehel. Harjutamine teeb meistriks! Regina, Katrin, Ketlin, Margus, Carol, Julia ja Birgit ning Kersti olid väga tublid ja usinad I-ÜLESANNETE LAHENDAJAD. Harjutage kindlasti kodus veel ja veel. Sinu tulemus läheb kirja ja seda näevad ka teiste koolide õpilased ja õpetajad. HARJUTA HOOLEGA!


Kaunist pärastlõunat kõigile!

TALIOLÜMPIAMÄNGUD UHTNA PÕHIKOOLIS

1. VEEBRUAR

14.20 - bussiringid algusega Uhtnast
15.00 - pressikonverents tuntud sportlastega
16.45 - rongkäik - meie klassi KÕIK ÕPILASED ON KOSTÜMEERITUD LUMEJÄNESTEKS - leia omale sabake ja kõrvad!!!
17.00 - olümpiamängude pidulik avamine, millele järgneb kultuuriprogramm kooli saalis ja vastuvõtulaud kõigile. Esinevad erinevat stiili tantsijad ja trummarid!!!
20.00 - bussiringid viivad koju


2. VEEBRUAR

11.15 - bussiringid algusega Uhtnast
11.00 - koolimaja avatud - NÄOMAALINGUD, PESAPAIGA SÄTTIMINE
12.30 - kogunemine staadionile
13.00 - võistlusalad
16.00 - olümpiamängude lõpetamine
18.30 - bussiringid viivad koju

SELLEL NÄDALALÕPUL OOTAVAD SIND KAKS VÄGA TEGUDEROHKET JA HUVITAVAT SPORDIPIDUPÄEVA. VALMISTUMA SAAD HAKATA JUBA TÄNA! MIDA ON SINUL SELLE PEO ÕNNESTUMISEKS VAJA VEEL TEHA?

JÕUDU TÖÖLE!!!

pühapäev, 27. jaanuar 2008

EESTI KALAD

Kalad on täielikult kohanenud eluks vees. KALAD LIIGUVAD VEES. Kaladel on VOOLUJOONELINE keha, mida katavad SOOMUSED ja LIMA. Lima teeb kala keha libedaks ja aitab vees paremini liikuda, aitab kiirmini ujuda. Kaladel on ujumiseks UIMED ja SABA. Kalad hingavad LÕPUSTE abil vees olevat hapnikku. Kalade söögiks sobivad ästi: VEETAIMEDE osad, PUTUKAD, endast VÄIKSEMAD KALAD.
Kokku on meie vetes kirjeldatud vaid 75 erinevat kalaliiki. Kalad on kõige liigirikkamaks loomarühmaks selgroogsete seas. Kalalaadseid loomi on maailmas üldse kokku umbes 20 tuhat liiki.
Uuri interneti lehekülgi kalade kohta!

MINE MIKSIKESSE JA LAHENDA I-ÜLESANDEID 2. KLASSI LOODUSÕPETUSE ERINEVATE TEEMADE ALT.
Huvitavat uurimist!

pühapäev, 20. jaanuar 2008

teisipäev, 15. jaanuar 2008

ÜHELISED, KÜMNELISED JA SAJALISED

Kõik arvud koosnevad ühelistest. Kui saame kokku 10 ühelist, siis seda nimetatakse juba kümneliseks. 10ühelist võrdub 1 kümneline. Edasi saame juba kümneliste ja ühelistega mängida. 10 kümnelist on aga juba kokku 1 sajaline.
Meil oli täna hästi töine ja tegus päev. Ilusat pärastlõunat kõigile. Kohtumiseni homme.

Uuri, mida UUT ON VEEL MEIE KLASSI AJAVEEBIS!

esmaspäev, 14. jaanuar 2008

TÄNASIDA TOIMETUSI ÄRA VISKA HOMSE VARNA.

POISIST, KES ON ULAKAS, JA
PLIKATIRTSUST SAAMATUST
ÕIGE PEA VÕIB SAADA ASJA,
KUI TA HOOLIB RAAMATUST.
RAAMAT KAASLASEKS VÕIB OLLA
SULLE IGA ILMAGA.
(Leelo Tungal "MÕNI RIDA RAAMATUST")


Lugemine loeb!!!!!

Uuri sellelt leheküljelt lugemistekste ja huvitavaid ülesandeid!!!

Ilusaid lugemiselamusi.

teisipäev, 8. jaanuar 2008

PRANGLIMINE ON LAHE!!!!!

Täna käisime pea igas tunnis 10 kuni 30 minutit arvutiklassis. Leidsime huvitavaid ülesandeid nii miksikesest kui ka meie klassi ajaveebist. Eriti pöörasime aga tähelepanu PRANGLIMISELE. Meie klassi tublid pranglijad on ERKI, KETLIN, BIRGIT, JULIA, MARGUS, KATRIN, REGINA, REELIKA, PEEP, KERSTI.
Harjutamisruumi on aga kõigil veel ja veel. Uuri trenniedetabelites oma koht välja ja HARJUTA VEEL.

Jõudu!

Imekaunis talveilm nõuab aga ka oma osa - mine kindlasti suuski proovima!!! Neljapäeval läheme huvilistega kooli lähedale radadele suusamatkale. Võta suusad ja vahetusriided kooli kaasa. Matkame värskes õhus 14.00 - 15.30

esmaspäev, 7. jaanuar 2008

AASTA 2008

TULETASIME MEELDE REEGLEID. Kirjutasime soove uueks aastaks.
Siin mõned näited:
*KUI HAKKAB TUND SIIS HAKKAN ÕPETAJAT HOOLEGA KUULAMA
*SOOVIN VÄGA OLLA HEA LAPS
*MINA OLEN KOOLIS RÕÕMUS, MITTE UNINE
*HAKKAN RAAMATUID LUGEMA
*ÜTLEN KÕIGILE "TERE", SEST SEE MEELDIB NEILE
....
_Soovide nimekiri täieneb homseks veelgi.
KUNIST ÕHTU JÄTKU!!!

Homme on muusikaõpetuse tund asendatud ARVUTIÕPETUSEGA. Täna saad uurida meie ajaveebis olevaid ülesandeid ja mänge. MIS ON SEAL UUT? Peamiselt tegeleme ka tunnis PRANGLIMISEGA!!! Harjuta hoolega!!!

HEAD UUT KOOSTÖÖ-AASTAT!!!